15. července 2013

Každodenní klidodárnost #198

No a dneska jsem byl na výletě. S maminkou. Zase jsme dělaly přiměřenou ostudu, ale nebylo to zas tak hrozné. Dokonce bych řekl, že jemný podprůměr.

Taky jsem si chtěl koupit nové kecky a v šopu měli fialové a růžové. Oboje vypadaly blbě a tak jsem si řekl, že si koupím oboje a budu prostě nosit jednu fialovou a jednu růžovou, ale maminka má menší nohy než já a tak by ty zbylé dvě nemohla unosit. Nějak jsem nezvlád pomyšlení, že jednu botu z každého páru nechám ležet ladem (Lada. Tlačí pěstmi na ty sloupy...). Tak jsem se na to vysmrkal a nekoupil jsem je. Zato jsem se vyřádil v seku. Těším se, až s tím vytáhnu do ulic, protože tak odpornej pletenej svetr jste jistě již dlouho neviděli. A nebo viděli. Stejně dělám těšení.

No a taky jsem dneska v těchto zapadlých končinách viděl semafor.

A nechápu, že tohle ještě klidodárnost nebyla. Včera jsem tu o tom pojednával, ale nakonec jsem vyvodil úplně jinou klidodárnost.

Dnešní klidodárností je meloun. Meloun je úžasný. Údajně ho trávíte jen 15 - 30 minut a je to vlastně taková jako viagra (podle jakéhosi výzkumu v Texasu). Na světě je více než 1200 druhů melounů. Vodní meloun roste v 96 zemích světa a každá jeho část je jedlá. I ta zelená tlustokůrka. V Japansku si to nosej jako prézenty a mají je tam hranaté. A některý lidi z toho dělaj umění. Prostě melouny pravítkujou.

1 komentář: