20. října 2013

Každodenní klidodárnost #295

Tak dneska už vám konečně povykládám tamtu klidodárnost, co se stala už skoro 3 týdny zpátky, ale nějak se na ni nedostalo. A to i přesto, že jsem ji pak další týden zopakoval s jemnou obměnou.

No je to trochu složitější, protože k tomu potřebujete spárink partnera a mobilní telefon nebo počítač s internetem. No a potřebujete toho teda víc, ale nebudu to tady vyjmenovávat, protože to tak nějak vyplyne z popisu situace.

Prostě když jedete s někým v šalině, musíte si sednout někam k němu. Je docela důležité sedět, abyste si neublížili. Ideální je šalina, co má místa proti sobě (a vy s vašim partnerem sedíte proti sobě). Jeden z vás vytáhne mobilní telefon a napíše tomu druhému esemesku, aniž by ten tušil, že mu ten první píše. Je nutné udržet pokrfejs. No a ten druhý vytáhne telefon, přistoupí automaticky na vaši hru a odpoví vám tak, že se tváří, že vám vůbec neodpovídá. No a takhle si píšete. Pokud si domluvíte sezení v kavárně ihned po výstupu, máte další plusbod. A můžete se u toho chichotat. Lidi kolem vás solidně nechápou. A některým to pak dojde. Je to zajímavý jev na sledování.

No a to stejné můžete dělat v případě, že oba sedíte vedle sebe u počítačů a vyměňujete si e-maily nebo Twitterové DM. Je to super.

Dnešní klidodárnost je, když váš partner přistoupí na nějakou kulišárnu, aniž jste se na tom předem domlouvali.

Žádné komentáře:

Okomentovat