27. ledna 2014

Každodenní radodárnost #29

Dneska jsem měl takový nešťastný den, co se jídla týče. Ráno jsem totiž šel na zkoušku a vymyslel jsem, že bych se mohl zastavit ve zdravé výživě a koupit si tam nějaké takové ty věci, o kterých si mylně myslím, že jsou zdraví prospěšné. Třeba jako goji, semínka a různé takové ty klíčky a jiné další různé věci. No navýmýšlel jsem si asi 5 věcí a oni neměli ani jednu. Přitom to tam normálně mají. Takže jsem byl takový rozladěný. No a večer jsem nalezl plesnivé jablko! A taky jsem chtěl zakoupit pomelo, ale nebylo žádné použitelné. Prostě dneska je to celé špatné.

Dnešní radodárnost zní: Vždy, když chcete něco jíst, ohledejte si, zdali to není plesnivé. Zjistil jsem totiž, že v tom nejsem sám. Že lidi třeba snědí plesnivý chleba a taky to zjistí až poté. I když já to s tím jablkem teda až poté nezjistil. Ale stejně.

1 komentář:

  1. bléé, to bych nemoh. já vždycky všechno ohledávám, zda to není plesnivé, i když to plesnivé není, a všechno co má jakkoli drobné divné tečky nebo fleky je hned podezřelé. to ani není OCD, asi nějaká plísňofobie :P

    OdpovědětSmazat