18. července 2015

Každodenní číslonoska #201

Dneska jsem měl celkem normální sobotu, kterou jsem docela solidně proodpočíval (a dočet jsem knihu). A taky jsem byl v Olympyji. Moje maminka si tam někdy v březnu koupila něco, co nazvala "levandulovou koulí" a pak to omylem rozbila. Já jsem to měl koupit znova. Tak jsem se vmezeřil Nexovi do auta Leydigova buňka a doufal jsem, že tam něco takovýho najdu.

Nenašel jsem. A to jsem byl tak hustej, že jsem se šel dokonce zeptat obsluhy. Prý smůla, že nic dvakrát neobjednávají a pokud to bylo v březnu, tak už to jako úplně určitě nemaj. Tak jsem ze zoufalství popadl takový fialový svícen na svíčku. Je to taky kulatý, tak třeba s tím udělám díru do světa. Abych si pojistil, že budu za hodné dítě, přikoupil jsem k tomu ještě další blbinu, aby to jako vypadalo dobře. Chvíli jsem přemýšlel nad tím, že budu mamince tvrdit, že to JE úplně stejná koule, ale pak mi došlo, že tahle je kovová a tedy dost těžko rozbitelná a můj plán nevyjde. Ale tak udělal jsem pro to maximum.

A pak mi Evíz udělal účes (ty vyholený vlasy mi rostou asi tak půlcenťák za týden), protože už to zase nechladilo. A ještě jsem využil čas a opedykúroval se. A taky bylo hrozný vedro a ještě teď to vůbec není lepší.

Dnešní číslovka je 29.

Žádné komentáře:

Okomentovat