28. července 2015

Každodenní číslonoska #211

Dneska vám povím historku o tom, jak jsem se styděl. Víte, já se totiž stydím jen málokdy. Vůbec mi nevadí, že jsem si namaloval jen jedno oko a šel mezi lidi. Nebo že jsem si nepřevlík kalhoty nebo si je vůbec nevzal. Nebo že jsem na něco zapomněl, něco nevím, řekl jsem něco nevhodného nebo se pokydal. To je všechno v pohodě. Ale dneska se mi stalo něco fakt hroznýho, za co se stydím. A proto to sem taky napíšu, protože doufám, že se mi jako uleví. Zpovědnice hadr. Budu to vykládání teda muset přerušit, protože mi dopere práčovna, ale stejně to asi nepoznáte.

No šel jsem ráno do práce. Pokud mě čtete pravidělně, tak víte, že včera hrozně pršelo. No a když jdu do práce, tak mám možnost jít zkratkou přes les. Zkratka přes les není vlastně ani moc zkratka a hlavně to není přes les, ale kolem takových keříků a asi 3 stromů. No jsem v práci dřív asi tak o 10 vteřin, protože tento přírody lán se nachází prostě vedle chodníku. Jen nejdete po chodníku, ale vedle něj. Chodník od zkratky přes les oddělují právě ty keře. No nevím, jestli to chápete, ale to je jedno. Hlavní je, že tam bylo samože bahno.

Já jsem si toho byl vědom, ale chtěl jsem jít tou přírodou a řekl jsem si, že bahno pak na chodníku zase oklepu, než dojdu do práce (práce je tak minutu od zkratky přes les). No tak jsem pak skákal po chodníku a odbahňoval se. Jako nebylo to nic strašnýho, prostě jsem měl trochu hlínové podrážky, prostě pohodička.

No ale došel jsem do práce. Jakože do vestybul. No a tam je za dveřima taková rohožka. No řekl jsem si, že bych si na ní mohl ty boty ještě ošoupnout, abych jako nenadělal nepořádek dále v budově. Myslel jsem na to, že nebudu přidělávat paní uklízečce prácu.

No lidi jak já tu rohož zahnojil. Je to taková ta rohož, co je zapuštěná v zemi, není to prostě kus, co se dá vyklepat nějak venku. No děs, co tam po mě zůstalo. Prostě jsem paní uklízečce práci přidělal. No byl jsem rád, že jsem byl v tom vestybul sám. A rychle jsem (pln studu) odkvačil.

A pak jsem si pokecal s maminkou a tak jsem veselej. Dneska byl dobrý den.

Dnešní číslovka je 25. A pračka doprala přesně teď!

Žádné komentáře:

Okomentovat