31. března 2015

Každodenní číslonoska #92

Dneska jsem měl vlastně moc smutný den. Teda den jsem měl normální, já jsem byl smutný. Ale ta pasáž, kdy začalo sněžit a všechna auta kolem práce měla bílé čepice, byla super. Hrozně jsem chtěl, aby to vydrželo, až půjdu dom z práce, ale bohužel se to nestalo.


Když jsem šel dom tak jenom pršelo. Vím, že mi Evís říkal, že si mám vzít deštník a doufám, že mi teďkonc neřekne, že mi to říkal, protože to vím. Dokonce jsem to řekl i v práci. Že mi Evís říkal, abych si vzal deštník. Ale na svoji obranu musím říct, že jsem si myslel, že ho mám v práci v šuplíku. No neměl. Tak jsem si dal jen Kindla do mikroteňáku, aby jako nenamok a šel jsem. Takže jsem byl smutný a pomoklý.


Pak pršet přestalo, ale mi se to vlastně líbilo a tak jsem si místo hudby pustil do sluchátek relaxační déšť a nastavil jsem tam vysokou intenzitu hromování, takže to byla vlastně super bouřka. Musím říct, že je to fakt dobrá apka, protože to dešťování vůbec nezní uměle.

A jelikož je dneska poslední den v měsíci, tak jsem i pocharitoval (zase jsem to odflák a jen jsem poslal financ), odmítl jsem nabídku práce a celkem jsem za březen přečetl 9 knih. Což je fakt hustý vzhledem k tomu, že tu jeden víkend byla maminka a já jsem tedy nečetl vůbec.

Ale pak jsem večer dělal telefonování a už jsem zase hrozně veselej.

Dnešní číslovka je 15, protože je taková neutrálně fešná.

30. března 2015

Každodenní číslonoska #91

Dneska jsem měl super den. Takový pozitivní. A hlavně jsem se do práce po dlouhé době vyfikl a nafešal.

A večer se to spíš tak jako pokazilo, takže už se mi nechce vůbec povídat. Třeba se mi to zítra povede napravit.

Dneční číslovka je 19.

29. března 2015

Každodenní číslonoska #90

Dneska jsem měl docela akční a společenský den. Takže jsem si jako moc nečetl, ale vůbec mi to nevadí. Například jsem byl nakupovat (zase už nemají pomela).

Taky jsem pomáhal přidělat obraz a lepil jsem tapetu na dveře. To první se povedlo a u toho druhého jsme se aspoň zasmály. A taky jsem viděl hodně seryjálů, které se mi celkem líbily. A taky jsem uklízel psí blujánky. Prostě to bylo akční.

Dnešní číslovka je 48, neb to by tak odpovídalo.

28. března 2015

Každodenní číslonoska #89

Dneska jsem měl po 14 dnech odpočívací den, ve kterém jsem si v podstatě jenom četl. A jednou jsem byl se psem. Takové soboty mám moc rád.

Dnešní číslovka je 3, protože jsem dočet knihu z minulého týdne, přečet celou novou a začal číst další.

27. března 2015

Každodenní číslonoska #88

Dneska jsem měl takový normální profesionálně pracovní den, ve kterém jsem se docela dost smál. Samým hovadinám, které jsou povětšinou nepopsatelné. Jistě sami znáte takové ty věci, co jsou hrozně veselé, ale když je někomu začnete povídat, tak je to trapný. A hlavně vypadáte jako blbec. Tak přesně tím jsem měl nacucaný celý den.

Ale měl jsem hezký večer, protože jsem dělal hrozně moc povídání a taky hrozně moc poslouchání. To mám rád, protože jsem to celý týden nedělal a byl jsem rád, že jsem dolezl do postele. A jelikož jsem tento týden přežil, tak si můžu zalízt do postele a celý víkend pročíst.

Dnešní číslovka je 37, protože dávám furt samý sudý.

26. března 2015

Každodenní číslonoska #87


Dneska jsem měl dobrý den. Takový veselý a hodně jsem se smál.

A cestou z práce jsem se stavoval v Bille. Minule tam neměli pomela, což byl průšvih a musel jsem si místo toho zas nakoupit granátový jabka. Ty jsou teda taky dobrý, ale ne tak moc jako pomela. No a tak teda přijdu do té Billy a už z dálky vidím, že tam mají fakt velká pomela. Mohl jsem si ale vzít jenom dvě, protože na víc jsem neměl tašku. A tak jsem si je vzal.

Cestou na šalinu jsem cítil hrozné uspokojení. Dokonce jsem si tiše předl do roláku od šedověci. Mezi věcma, co se vám stávají běžně a na veřejnosti, se jen máloco vyrovná tomu, když máte tašku plnou dobrého žrádla.

A ještě jsem si dneska udělal ostudu před sanitkou. Já mám sanitky moc rád. A hlavně mám rád, jak houkají. Je to super. A taky se mi moc líbí, když jim jiná auta uhýbají, aby mohly projet, protože je to hrozně hezké, když vidíte, že i auta se k sobě umí chovat ohleduplně.

No to bylo tak. Šel jsem do té Billy a tam je přechod. A viděl jsem, že naskočila zelená a masa lidí, co tam stála, se dala do pohybu. Já byl od toho přechodu jen kousek a tak jsem se dal do běhu, abych tu zelenou stihl. Když jsem vbíhal na přechod, tak byla furt zelená. A taky jsem uslyšel tu sanitu. No řekl jsem si, že to v pohodě stihnu. Ta masa lidí už byla na druhé straně a mi chyběly asi tak 3 metry.

Takže ta sanita viděla jen to, že jde masa lidí a pak běží nějakej dement asi tak 50 metrů před ní, co nemohl počkat na další zelenou. Ale já jsem šel na zelenou. Teda běžel. A navíc ta sanita ještě nehoukala a dělala schovanou. Ale neměl jsem jí to jak vysvětlit, no.

Dnešní číslovka je 2, protože 2 pomela, no.

25. března 2015

Každodenní číslonoska #86

Dneska jsem měl takový úplně normální celkem veselý den, ve kterém jsem docela dost pracoval. Tím myslím, že jsem toho docela dost udělal, což mám fakt rád. Když je jako očima ohmatatelné, že jsem něco udělal. Pozitivní věc.

Když jsem jel ráno do práce, tak jsem si s sebou samože vzal knihu. Ale asi poprvé po snad půlroce jsem si ráno nečetl a díval jsem se z okna. A byl jsem ve své hlavě. Tak moc se mi to líbilo, že jsem si to cestou domů zopakoval. A pak jsem byl tak natěšenej a knihově hladovej, že jsem si sundal boty a sedl jsem si ke knize. Tak nevím, no.

Dnešní číslovka je 24. Mám poslední dobou až moc rád sudá čísla.

24. března 2015

Každodenní číslonoska #85

Těším se do postele. Moc moc moc. Musel jsem to napsat jako první větu, protože je to pravda celého dne.

A taky jsem dneska sledoval fotky z dovolené. Obecně jsem měl za to, že je to děsně otravná činnost, protože to tak všude prezentují. Například v Black Books nebo v jiných seryjálech, které tak nějak kopírují části mého života, jako kdyby mě někdo sledoval. Ale to jsem říct nechtěl.

Chtěl jsem říct, že to bylo docela zábavné. Hlavně bylo hodně fotek udělaných tak, že na mě požirovatelé mysleli. Takže fotili jen zajímavé a jasmínovité věci a žádné okoukané památky, na které se můžem podívat na internetu.

Dnešní číslovka je 34. Měla to původně být nula, protože jsem celej den nemohl sehnat pomelo a nakonec jsem ho nesehnal, ale nula se nedá ve Sportce vsadit.

23. března 2015

Každodenní číslonoska #84

Dneska bych to teda měl narovnat. Měl jsem těch zážitků tolik, že si nejsem úplně jistý, co bych měl povykládat. A tak prostě řeknu histořici z dneška.

Posadil jsem maminku do autobusu a šel jsem směr domů. V tom jsem si vzpomněl, že ve Vaňkovce je taky vlastně hyperalbert. V hyperalbertu jsem totiž včera objevil dětské holčičí kalhotky boxerkového střihu a koupil jsem je. Doufal jsem, že mi to bude dobře sedět. Doma jsem zjistil, že jsou úplně super, ale ten hyperalbert je až v Olympyji a tam se mi fakt znova nechtělo. No proto jsem si řekl, že se teda podívám do toho ve Vaňkovce a třeba to tam taky budou mít.

Prvně jsem se ale stavil v Hervisu. Věc se má tak, že jsem si zvládl koupit nové běhací boty, 2 kalhoty, 2 trika a 1 podprsenku. A tak jsem si řekl, že bych si tam mohl koupit i spodní prádlo. Našel jsem tam super Puma spodky. 2 kusy v balení, super střih. Stálo to ale pjetikilo a mi se prostě nechtělo dávat pjetikilo za 2 spoďáry, které mi navíc vlastně ani pasovat nemusí, protože to jsou jen eska. A tak jsem se na to vykašlal a šel jsem do Albrechta.

A oni tam ty dívčí spodky už neměli. Ale. Měli tam ve slevě Puma spodky. Ty samé, co jsem měl v ruce v tom Hervisu. Jenom to byly iksesa a z pjetikila byly oslevované na 99 kerun. A tak jsem si koupil 4 balení. Mám nakalhotkováno.

A ještě jsem včera vyhrál 544,- na Sportici.

Dnešní číslovka je 17.

22. března 2015

Každodenní číslonoska #83

No jo, honem.

Dneska jsme měly s maminkou zase superakční den, ale jsem tak unavený, že se mi o tom nechce pojednávat a tak vám to povykládám zítra. Snad.

Dnešní číslovka je 3, protože byl dobrý den.

21. března 2015

Každodenní číslonoska #82

Dneska jsem měl takový ultraakční den, ve kterém jsem fakt hodně chodil. Koupil jsem totiž mamince krokoměr a tak nás to tak nějak heclo.

Taky jsem si nakoupil nějaké sportovní oděvy, takže už nebudu jak umolousaný chudík. A taky jsem si koupil nové běhací boty, takže mi to snad bude běhat o moc lépe.

Jsem fakt uondaný, takže nejsem schopen napsat vícero.

Dnešní číslovka je 35, protože jsem fakt hodně chodil.

20. března 2015

Každodenní číslonoska #81

Dneska jsem měl takový hodně divný den, protože jsem dělal hodně věcí, které normálně nedělám.

Začalo to už ráno, protože jsem se slušně oblékl a vzal jsem si boty na asi 13 cm jehlách. To říkám schválně, protože když už něco mám, tak to musí být extrémní. Mám ty boty moc rád, ale málokdy je na ně vhodná příležitost. Nebo teda příležitost je možná často, ale kecky jsou prostě pohodlnější. Ale dnes to bylo jinak. Dnes jsem jel do jedné čupr firmy školit. Takže jsem musel vypadat dekorativně a né jak vágus ve vytahané mikině a v triku s poníkem. Prostě jsem se nafešal a polil jsem se nejagresivnějším a nejnekompromisnějším parfémem, který mám ve své sbírce. Ihned jsem dostal chuť koupit si víc profesionálně žraločích parfémů, protože mám jen ten jeden. A ostatní jsou tajemné večerní zahrady a jasmínové kytkatosti. Ale o tom jsem psát nechtěl. Chtěl jsem prostě říct, že jsem vypadal fakt dobře. Ukázal jsem to ráno v práci všem, kdo byli ochotni mě nepřehlédnout. Což byli všichni, jelikož jsem byl fakt vysokej.

Ale dál. V půlce toho školení bylo to zatmění Slunce. Bylo super, že jsme si teda udělali přestávku, otevřeli okno a vzájemně si podávali jedny spešlbrejle, abychom z té krásy neoslepli. A pak jsme se zase vrátili k vážné práci. Nejlepší bylo, že jsem tuto šarádu nezinscenoval já, ale ona firma. Nebo tedy její elementy.

Na začátku školení jsem byl trochu jak retard, ale to dorovnaly ty boty. Pak jsem se vzchopil a byl jsem místy i moudrý.

No a pak jsem byl odvezen dom, kde jsem se vrhl do úklidu. Jednak zítra přijede maminka a druhak (já fakt napsal druhak) jsem chtěl proházet tu skříň. Zbavil jsem se jednoho obrodpadkového pytle roztrhanců. Pokud si nekoupím nové sportovní oblečení, tak už nemůžu chodit cvičit, protože nemám v čem. Všechny ty děravosti jsem prostě zaházel. Chvíli jsem pak ještě měl cukání jít do kontyše a vyhrabat to (jako kdybych nic nekoupil), ale kolem stáli výrostci a tak jsem zase zalezl dom, protože, jak známo, mám z výrostků strach.

A taky jsem šel a koupil jsem si pytlík mražených borůvek, které jsem následně vykydl do převlečené postele. A aby toho nebylo málo, tak jsem si večer napustil vanu.

Už jsem tu o tom jistě mluvil. Já nemám rád koupání ve vaně, ale už jsem zase zapomněl, jak nepříjemné mi to je. Bylo mi hrozné vedro. A začala mě hrozně bolet hlava. Ani ten vanilkový fík, jež jsem použil jakožto pěnivého činidla, mi nepomoh.

Líbilo se mi, že mi to prohřálo klouba. Ale ten zbytek ne. Sauna je daleko lepší. Možná bych si moh nějakou v okolí najít.

Sice to není všechno, ale už jsem se vykecal.


Dnešní číslovka je 13, protože doufám, že to vyjde.

19. března 2015

Každodenní číslonoska #80

Dozvěděl jsem se, že je zítra zatmění Slunce a taky speciální slosování Sportky. Asi zkusím zkusit štěstí. V té Sportce. Víte, jak jsem nedávno říkal, že jsem si chtěl vsadit? Tak jsem se k tomu ještě furt nedostal. Sice už jsem několikrát trafiku potkal, ale obvykle se mi nechce jít dovnitř a dělat interagování. A to je vlastně docela častý důvod, proč jsem něco neudělal. Takže až zítra nebudu mylyjonář, mám jasného viníka.

Jinak jsem dneska měl takový normální den, ve kterém jsem pracoval. To poslední dobou dělám furt. Díky tomu mám o dost míň histořic z terénu. A už mi ani nevolá tolik tarifářů, protože se asi rozkřiklo, že tu o tom pak vždycky povykládám. Naposledy mi volala nějaká paní z pojišťovny, co mi chtěla říct nějaká moudra o změnách v čemsi, ale musela se se mnou kvůli tomu sejít živě. To jsem ale odmítl. Žádná bžunda prostě.

Dnešní číslovka je 14, protože to odpovídá celkové venkovní světlosti.

18. března 2015

Každodenní číslonoska #79

Dneska jsem měl normální veselý den. Šel jsem dneska brzo z práce, protože bylo venku hezky a já jsem si chtěl jít zaběhat. A tak jsem si šel zaběhat. Bylo to dobré, rozhodně to budu dělat častěji.

Nejsem moc povídací, protože jsem pak telefonoval s maminkou. Kde jsem toho teda taky moc nenapovídal, ale přeci jen jsem komunikoval. Tím myslím, že jsem se už vykecal.

Dneska jsem stál v koupelně a koukal jsem se na sebe. Já když se na sebe koukám do zrcadla, tak se dívám spíš tak jako bohem a ne přímo na sebe, protože moc nevěřím tomu, že ta osoba v zrcadle jsem já. Myslím si totiž, že vypadám úplně jinak. Jako hodně úplně jinak. Sice tu osobu v zrcadle znám, takže mi přijde taková hodně známá, bezpečná a nemám z ní obavy, nicméně si myslím, že je to jako jenom nějaký kolemjdoucí, kterého potkávám dost často. Takže jsme si na sebe už zvykly a nevadí nám, když se potkáme na takovém místě, jako je koupelna. Ona hlavně vždycky mlčí a když někdo mluví, tak jsem to vždycky já. Ale ona se usmívá a nikdy jí nepadá únavou hlava nebo nedělá blbý xichty a tak. Prostě mě fakt poslouchá a tváří se chytře, jakože tomu fakt rozumí.

Proto mi tedy nevadí s tou postavou vést rozhovory na různá témata. Dneska jsme přišly na to, že je super, když se na něco těšíte. Že byste před sebou prostě furt měli mít nějaký milník, na který se těšíte.

Já se třeba těším na pátek večer, protože mám v plánu si proházet skříň, takže bude míň objemná a budu si do ní moct o víkendu nakoupit nové věci. Což bych jako fakt měl.

Dnešní číslovka je 39.

17. března 2015

Každodenní číslonoska #78

Jsem zase solidně upracovaný, ale celkem veselý, protože mám svoji práci moc rád. Stále. I po tak dlouhé době se tam zítra zase těším. Například jsem dneska spal jenom asi 4 hodiny, protože jsem furt vymýšlel jednu věc. Pak jsem usl. A ve 3 ráno jsem se probudil a nějak jsem na to přišel a byl jsem z toho tak odvařenej, že jsem zase nemohl usnout a chtěl jsem teda jít do práce už ve 3 ráno, ale pak jsem si řekl, že se hecnu a nějak jsem se zase uspal.

No dneska jsem chtěl jít z práce dřív a vsadit si Sportku. Totiž včera jsem chtěl jít z práce taky hrozně brzo. A chtěl jsem se stavit ve zdravé výživě. No tak dojdu před krám a tam jsou 2 matky s kočárkama a blokují vstup. Tak jsem se mezi nima promezeřil a viděl, že chtějí vzít ty kočáry do šopu, ale nevědí, jak to maj udělat, protože šop má docela těžké samozavírací dveře, ke kterým vedou asi 3 kamenné ošoupané schody.

A tak jsem byl hodnej a ty dveře jsem jim držel, než vynesly oba kočáry dovnitř. Bylo to moc milé, protože se na mě pak usmály a poděkovaly mi. No a já jsem teda šel nakupovat. Paní prodavačka se na mě divně dívala, ale ona je taková ne-moc-milá. Ale mi to nějak nevadí, protože já třeba taky někomu nepřijdu milej.

A tak jsem teda nakoupil a nesu si to ke kase a vidím, že paní prodavačka šla akorát pro ceduli. Už jako zavřela. Proto jí tam šly ty kámošky z kočárama. Já jsem to netušil, protože jsem neměl ani šajna, že už je tak pozdě. Ale nákup mi namarkovala a já jsem si všiml, že má na pultě takovou velkou mísu s čokoládičkama. Na všech byly obrázky zvířátek. Na jedné byl had. A já věděl, že chci 2 hady, pro každýho jeden.

Ale to byl nadlidský výkon. Našel jsem maximálně tak úhoře (úhoře mám rád, že. Ale potřeboval jsem hada). Prodavačka už rostla. Řekl jsem, že vím, že je to blbé, protože už má zavřeno, ale že prostě POTŘEBUJU HADA! A ona se začala smát a řekla, že v pohodě. A já toho druhýho hada za vteřinku fakt našel. A ona mi řekla, že jsem borec, že jsem ho v té kupě fotek viděl. A tak cajk.

A dneska už jsem byl z práce tak opožděn, že měla ta trafika zavřeno. Takže zas nebudu mylyjonář a neodstěhuju se do Norska.

Dnešní číslovka je 18, protože mám to číslo rád. Protože jsem sebestředa.

16. března 2015

Každodenní číslonoska #77

Dneska to musím odfláknout. Ne, že bych neměl co psát, ale musím dělat věci do práce a tak nemám čas tu porozkládat.

Měl jsem dneska dobrý den. Náročný, ale celkem veselý.

Dnešní číslovka je 2, protože jsem koupil 2 čokolády s hadama.

15. března 2015

Každodenní číslonoska #76

Je mi strašná zima, protože jsem povečeřel mražené ovoce.

A jinak jsem měl dneska takový dobrý den. Dočetl jsem další knihu. Takže jsem trochu narovnal skóre, protože jsem si jinak tento týden vlastně moc nečetl. A taky jsme byly s Evísem na nákupu. Původně jsem to teda chtěl zabalit a odfláknout psaní, protože je mi hrozná zima, ale pak mi došlo, že vlastně každý den je něco k povykládání. No a dnešek teda není výjimka.

Evís v Lídlu našel voňky do auta. Vybral jsem takové, na kterých jsou kapkejky a nesmrdí to jako orient. Ten neorient byl Evísův požadavek a kakpejk jsem zase chtěl já. Takže jsme koupily dokonalost.

No a tak teda donakupujeme, zaplatíme, nataškujeme a jdem s tím do auta. Evís hned rozdělá ty voňky a protože to evidentně nechce věšet na zpětné zrcátko, tak mi říká, abych se podíval do dveří, že je tam stará a pak tam dal tuhle novou. A tak to udělám. Do takové té zásuvky, co tam cpu kapesníky.

No a tam jsou ubrousky na čístění dešbórdu a otevřená voňka do auta. Vůbec nevím, že to tam je. Jo a to jsem neřekl - ten kapkejk je prostě takový ten klasický stromeček, jenom v jiném tvaru. No a ta voňka, co jsem ji našel v těch dvěřích, byla taky klasickej stromeček, jenom nějaká luxusní verze v černé barvě a jiném tvaru.

No a že teda tu starou vyhodíme a dáme tam kapkejk. Tak jsem ho vyndal z pytlíku a počal jsem s ním s napřaženou rukou mávat doleva a doprava a křičel jsem "Evís! Divé, divé! Hádé, kdo su!" (Evo, podívej se, co dělám. Zkus uhodnout, koho představuji). A Evís chvíli kouká a pak říká "Ten! Ten! Takovej ten chlap v kostele!"

Ano! Chlap, co vergluje s kadidlem. Voňky do auta jsou dobrý.

Dnešní číslovka je 6, protože údajně je průměrně v granátovém jablku 600 těch potvor, co se jedí.

14. března 2015

Každodenní číslonoska #75

Mám čtecí den.

Dočetl jsem knihu. Včera. Dneska jsem dočetl další. A začal jsem další. Tento týden byl knihavě slabší a tak se to snažím dohnat.

Dnešní číslovka je 27. Už jsem vám někdy říkal o litosférických deskách?

13. března 2015

Každodenní číslonoska #74

Je pátek a to znamená, že jsem už neskutečně unavený a chci jít spát. Dokonce chci jít fakt spát a ani si nechci číst.

A začal jsem jíst ten bílý med. Je tak dobrý, že už jiný med asi ani jíst nechci. Fakt super věc. Až mě někde potkáte, tak mi řekněte, že ho chcete ochutnat a já vám ho příště donesu.

A i tak jsem dneska dočet knihu. A hrál jsem si na telefonní ústřednu.

Konec hlášení.

Dnešní číslovka je 14, protože je druhý pátek v pořadí.

12. března 2015

Každodenní číslonoska #73

Jsem si tu otevřel číslonosku a zapomněl jsem na to. Chtěl jsem si to dneska napsat hezky brzo.

Měl jsem takový normální den, ve kterém jsem měl jeden zmeškaný hovor. Vůbec netuším, kdo to mohl být. Telefonovací den jsem měl totiž včera. Prvně jsem se chtěl objednat na oční. Byl jsem v práci a šel jsem čůrat. Vrátil jsem se a tam zmeškaný hovor. No myslel jsem si, že je to to oční (objednával jsem se online a oni telefonem potvrzují, jakože mají volno) a tak jsem zavolal zpátky.


A bylo to tak. Bohužel je paní doktorka nemocná. Napadlo mě, že má rakovinu, protože žena v telefonu pronesla "ono se jí to zase vrátilo", a tak jsem řekl, že je mi to líto, protože je to fakt čupr doktorka a mám ji rád. Teda to s tou čupr doktorkou už jsem neřekl, to říkám jenom vám. Řekl jsem prostě, že je mi to líto a myslel jsem to vážně. A ta paní v telefonu mi řekla, že to bude jistě zas dobré. Čímž moji obavu nevědomky potvrdila a já jsem se optal, zdali si troufne odhadnout, jak dlouho paní doktorka ještě nebude ordinovat? Myslel jsem na to, že na ni třeba půl roku rád počkám, protože je prostě moc hodná.


A ta paní mi řekla, že tak 14 dní, než se z toho vyleží. A tak jsem pookřál a řekl jsem, že to je v cajku, že se pak objednám znova. Pak jsem ji ještě jednou ujistil, že mi to nevadí.

No a pak mi zas někdo volal. Myslel jsem, že je to zas ta paní a chce mi říct, že se paní doktorka třeba jako uzdravila. Tak jsem to celej nadšenej vzal a byl to finanční institut. Nevím přesně, co to je. Zeptal jsem se, jestli mám v pořádku finance, ale to ta paní na druhém konci nevěděla. Říkala mi, jestli mám příští pondělí nebo úterý čas, že by si se mnou chtěl promluvit kdosi z pojišťovny, protože mají zákonné něco a musí mě o tom informovat. A že už jsem to minule odmítl a jestli teda mám čas teďko. Řekl jsem, že ne. Protože je to pravda. A paní řekla, že se zase ozve. Tak to možná byla zas ona. Těžko říct.

Dnešní číslovka je 43, protože to tak nějak sedí.

11. března 2015

Každodenní číslonoska #72

Dneska jsem měl takový normální pracovní den. Zase jsem začal spát se špuntama v uších. Bohužel je to tak nezvyklé, že se teď furt budím a myslím si, že jsem hluchej. Ale přitom mám jenom ty špunty. A ráno si na záchodě myslím, že mám nějakou infekci v uších, protože v nich mám divnej pocit. Ale jsou to prostě jenom ty špunty. Tak nevím, no. Myslel jsem, že tím jako zkvalitním svůj spánek.

Dnešní číslovka je 24, protože je to vánoční číslo. Když jsem jel ráno do práce, tak jsem si četl knihu. A koutkem oka jsem viděl ven. Měl jsem pocit, že je všude sníh, ale prostě byly jen nějak divně bílé chodníky. A pak jsem cestou do práce zmok.

10. března 2015

Každodenní číslonoska #71

Dneska byl dobrý a veselý den, ve kterém jsem se vlastně hodně smál. A hlavně teď večer, protože jsme si vykládali veselé historky ze zaměstnání. Všude je to asi stejné.

Taky jsem si dneska koupil nový černý lak na nehty. Normálně je docela problém to sehnat, třeba tak 4 roky zpátky to bylo všude. Teď už ne. Teď jsou všude jenom samé třpytinkové a crackovací laky. Ale povedlo se a mám na chvíli vystaráno.

A hlavně jsem si koupil linky na oči. Já jsem si totiž minulý týden koupil linky ve fixu a s tím se prostě nedalo namalovat. Dneska jsem vypadal jak egypťan po lobotomii. A tak jsem si musel zajít koupit normální linky s hrotem. Doufám, že se nebudou moc mazat. A budou držet. A tak.

Dnešní číslovka je 32, protože byl dneska příjemný den se Sluníčkem.

9. března 2015

Každodenní číslonoska #70

Dneska to musím vzít hopem. Jsem fakt unavený a hrozně mě bolí hlava. Prostě mi není dobře.

Dnešní číslovka je 9, protože je to hezké číslo.

8. března 2015

Každodenní číslonoska #69

Tu knihu jsem včera dočetl a hned jsem začal další. Čtu tu sérii s Harrym Holem, takže je to bohužel poslední, co zatím vyšla česky. Ale to až tak nevadí, jen obecně nemám rád, když něco končí. Tedy ono to jako nekončí úplně, jenom to bude na čekačce. Jako kupa jiných knižních sérií, které mám rozjezené. V takových chvílích je za Harryho Pottera člověk i rád. Pěkně ukončeno.

Jinak jsem měl dneska takový normální den. A byl to první den roku, ve kterém jsem vyběhl běhat ven. Pěkně s tou novou ledvinkou. Vlastně jsem už docela dlouho neběhal, takže jsem měl strach, že zase nafasuju syndrom tibiální hrany, takže to bude napytel a moc si nezaběhám.

Musím ale říct, že moje posilování baletních svalů asi k něčemu bylo, protože to zatím vypadá, že totální cajk. Venku se mi moc líbilo, hlavně svítilo Sluníčko a tak jsem chytal vitamín. Jenom bylo všude strašně moc lidí se psy. Dokonce i tam vzadu v lese, kde jsou v létě jenom rybáři. To bylo trochu zklamání, ale už se nedalo nic dělat.

A taky jsem na sebe hrd, protože jsem si řekl, že se budu šetřit. A když jsem se dostal na křižovatku, která rozhodovala o tom, jestli poběžím 15 nebo 12 kilometrů, rozhodl jsem se správně pro nižší číslo.

Jo a taky jsem snědl špenát, do kterého jsem přidal hrušku. Vlastně si teď myslím, že na obecné rovině lze kombinovat snad všechny zeleniny a ovoce.


Dnešní číslovka je 12, no.

7. března 2015

Každodenní číslonoska #68

Dneska jsem měl klasickou odpočinkovou sobotu. Skoro jsem dočetl knihu (to znamená, že ji jdu dočíst teď) a byl jsem nakupovat potraviny. Měli samé malé hrušky, takže jsem si musel vzít čtyři.

A taky jsem dneska uklízel. Evís koupil takové super ubrousky na okna, co sice hrozně smrdí, ale dobře mejou. Vlastně stačí, když tím to okno otřete, nemusíte nic drhnout a leštit. Jde to úplně samo. A tak jsem si takhle umyl okno v pokoji a pak přišel Evís s tapetou na okno.

Já totiž mám skoro furt zatažené žaluzyje, protože trpím takovým divným stihomamem, že mi sem bude někdo čumět. A díky tomu tu mám furt tmu. No tapeta na okno to docela řeší, protože není vidět dovnitř a zároveň to ale propouští světlo. A ještě je to dekorační. A ještě si kvůli tomu musíte umejt okno.

Dnešní číslovka je 29, protože tolik stála spona do vlasů, co jsem si koupil, když jsem šel kupovat ty hrušky.

6. března 2015

Každodenní číslonoska #67

Dneska jsem měl dobrý den. Dokonce jsem si po hodně dlouhé době udělal radost a koupil si něco jen pro svoje tělo. Koupil jsem mu totiž ledvinku, abych si měl kam dát telefon a klíče, až budu běhat.

Doteď jsem to dělal tak, že jsem měl telefon, na který jsem měl pouzdýrko. To pouzdýrko jsem propíchl sichrhajckou (zavíracím špendlíkem), přidělal na ni navíc kroužek s klíčema a přípíchl to celé zevnitř do kapsy. Měl jsem teda (mám!) furt děravé a rozbodané oblečení.

Nový telefon je ale moc velký a nemá pouzdýrko, protože se do žádného nevejde, takže jsem měl v plánu ho dát do ponožky a provést to samé. Ale pak jsem si řekl, že bych si to mohl aspoň jednou ulehčit a udělat to komfortní. A tak jsem si koupil miniledvinku na telefon a klíče. Stála sedum kilo, ale ta paní na prodejně byla tak milá, že jsem si to prostě koupil.

Už mi chybí jen aspoň dvoje kalhoty a něco nahoru. A samozřejmě boty, které jsem dostal pod smrk, ale ještě furt jsem si je nekoupil, přitom i mi je jasné, že moje aktuální běžecké boty už jsou celkem mínus mínus, protože se boty mají měnit tak nějak co 800 km. Ale i tak jsem udělal pokrok, protože mám ledvinku!

Dnešní číslovka je 7, no.

5. března 2015

Každodenní číslonoska #66

Dneska byl takový normální den, ve kterém se mi asi nestalo nic moc divného. Což je možná i dobře.

Včera večer to bylo dobré, protože se mi povedlo usnout nějak těsně po 21. hodině a tak jsem se super vyspal.

Jo a taky jsem dnes dostal svoji dávku kosmetiky. Koupil jsem si hrozně zajímavou věc. Takový sprej na vlasy, co je v něm 5 olejů, z nichž jsem většinu neznal. Vlastně furt neznám. Ale nacákáte si to na vlasy, které pak mají být úplně super. Zítra to vyzkouším.

A taky se mi asi po roce povedlo dojíst oční linky a tak jsem si koupil nové. Mám to hrozně rád, protože se mi málokdy povede vyčerpat kosmickou věc.

Dnešní číslovka je 31, protože si žádám vyššího čísla.

4. března 2015

Každodenní číslonoska #65

Dneska je mi chladno. Skoro celý den. A to je co říct, protože celou dobu svítilo Slunko. Jenom ráno teda padal asisníh nebo skoro déšť. Ale pak už bylo hezky.

Měl jsem celkem normální den, ve kterém jsem si vzal zpět svůj portál z minula. Měl jsem z toho takový uspokojivý pocit.

Dnešní číslovka je 9, protože tolik předmětů jsem dnes v součtu rozdal a přijal.

3. března 2015

Každodenní číslonoska #64

Poslední dny si zase nestíhám číst. To nemám rád, protože si potřebuju číst. Bez čtení je to špatné.

Ale jinak jsem měl dneska celkem dobrý a veselý den pracovní den, ve kterém jsem toho celkem dost stihl.

A abych si mohl jít číst, tak to dneska musím zkrátit. Ale povykládám vám super činnost. Potřebujete k tomu mapu a internet nebo jen internet. A svoji hlavu.

Spočívá to v tom, že se díváte, proč (po kom) se jaká ulice jmenuje. Je to fakt dobré a přínosné. Na klidné večery jak dělané.

Dnešní číslovka je 8, protože jsem chtěl nějaké čtyřkové číslo.

2. března 2015

Každodenní číslonoska #63

Dneska jsem měl dobrý den. Jakože fakt dobrý. A po dlouhé době jsem měl i hrozný záchvat smíchu. Takový, že se po mě otáčel celý Lídl.

Totiž včera jsme se s Evísem dívaly na nějaké lyžování. To probíhá tak, že se Evís dívá a já si sním, ale jsem tam s ním. Mám to tak rád. Evís k tomu často říká nějaká sportovní moudra, jako kdo je kdo a kdo kdy kde co vyhrál a tak. To mám moc rád, protože jsem pak chytřejší. I když si ta jména často nepamatuju.

No a včera ten závod fynyšoval (a to jsem se díval a nesnil jsem) a prostě nakonci chlap, co byl na 3. místě předjel ty 2 jiné chlapy, co byli na 2. a 1. místě. No a vrylo se mi to do paměti. A jak jsme byly dneska v tom Lídlu, tak říkám Evísovi "hádej, kdo jsem!" A začal jsem dělat, jakože lyžuju s nohama u sebe a odpichuju se děsně rychle imaginárníma hůlkama. Pokud jste byli někdy v Lídlu, tak víte, že je tam super podlaha, po které můžete jezdit na imaginárních lyžích.

A Evís hned poznal, kdo jako jsem. A řekl jméno toho chlapa. Je to na N nebo na Ú. Už zase nevím. Ale to je jedno. A pak jsme po Lídlu celou dobu lyžovaly. A smály jsme se. Já jsem musel být furt ohnutý. Nejen proto, že jsem lyžoval, ale hlavně proto, že jsem se tak moc smál.

Taky jsem se dneska projel malou dodávkou, co je skoro úplně nová. Není to Tranzit, je to takové to trochu menší a jmenuje se to myslím na C (já si jména fakt nepamatuju). Je to hrozně divné, protože tomu absentuje prostřední zpětné zrcátko. A když v tom mluvíte, tak to máte s ozvěnou, protože je to tak velké. A taky slyšíte, jak tomu šplouchá nádrž. Celkově je to jako v lóži na divadle. Super věc.

Dnešní číslovka je 40, protože jsem měl salát s dinosaurama. Někdo žehnej dětským tvarovaným těstovinám!

1. března 2015

Každodenní číslonoska #62

Abych pravdu řekl, tak mi to, že jsem na tu Sportku nevyhrál vůbec nic, vůbec nevadí. I tak jsem si to užil a vymyslel jsem, co bych s tou výhrou udělal, takže až vyhraju příště, nebudu už se tím muset zabývat. Což je podle mě dobrý.

Jinak jsem měl dneska normální den, byl jsem nakupovat a dokonce jsem 2x vařil.

Dnešní číslovka je 2, protože jsem dvakrát vařil.