3. září 2017

Každodenní fotokrám podruhé #249

Dnes jsem se byl nechat nakadeřit. Tady to máte zezadu, protože už to nikdy tahle hezky vypadat nebude.

No a tady i zepředu, žejo.
Dneska jsem byl ráno v posilce. Bylo hrozně hnusně, ale já jsem si myslel, že je krásně, takže jsem na to, že do toho počasí nechci, přišel až ve chvíli, kdy bylo pozdě. No, ale na druhou stranu tam skoro nikdo nebyl, takže dobrý.

No pak jsem spal a pak se jelo do Olympyje. Měl jsem tam zeleninové rizoto. Bylo toho asi tak do hrsti. Byl jsem docela zklamaný, protože jsem doufal, že se jako fakt nažeru. A pak jsem si šel vysedět frontu do kadeřnictví. Ono se tam totiž neobjednává, musíte přijít a čekat. Tak jsem seděl a čekal. Usadila mě nějaká protivná kadeřnica, co se mi vůbec nelíbila.

Byl jsem teda dost vyděšený a nespokojený. Ale! Pak se na mě usmálo štěstí a vyšla na mě ta kadeřnice, co mě kadeřila před rokem. Dokonce si mě i pamatovala. Tak jsem jí ukázal fotku jejího díla a řekl jsem, že chci to stejné s tím, že vepředu mi to moc zkracovat nemá. A tak to vytvořila. Umela mi vlasy, udělala mi hlavovou masáž s mátou, ostříhala to (což bylo to jediné, co jsem chtěl), oholila mi plešku (to jsem teda taky chtěl), dala na to nějakou věc, vyfénovala to, zase to stříhala, zase to mokřila, zase to fénovala, zase to holila. Zase to stříhala. Pak to žehlila. Pak to zase dostříhávala. Pak to nalakovala a zeptala se mě, jestli si to doma aspoň žehlím, když už jsem jí předtím řekl, že nefénuju.

Řekl jsem popravdě, že je to takto: umeju si vlasy a pokud nejsem línej a učešu si je ještě ten večer, tak jdu druhý den do práce s rozpuštěnýma vlasama, ale večer to dám v posilce stejně do culíku. A druhý den to mám v culíku a pak to zase umeju. A pokud nejsem línej... ale já jsem línej, žejo. Takže tak.

2 komentáře:

  1. Odpovědi
    1. Co konkrétně? Článek i fotografie obsahují mnoho věcí, které lze takto označit.

      Vymazat