5. září 2017

Každodenní fotokrám podruhé #251

To jsem vařil sám!
Dneska jsem šel do posilky, abych mohl jít zítra s Mraketou na kafe. A ona mi před chvílí napsala, že nemůže. Myslím, že je to přesně ten důvod, proč obvykle nikam nechodím a s nikým se na ničem nedomlouvám. Ten druhý to totiž vždycky pokazí a něco mu do toho vleze. Mám pro Mraketu dárek, ale asi si ho teda jako sním sám! Tak!

No a jinak byl dneska fajn den! Sice jsem měl tak kolem desáté spinkací krizovku a paní uklízečka asi od někoho dostala naprosto šílený parfém, ale i tak to stálo za to. Například mi pan ředitel na veledůležité poradě namaloval whiteboardovým fixem na kolena usměvavé obličeje. Takhle my si tam žijem. V posilce jsem to ale odpotil pryč, takže jsem se večer nemusel naštěstí moc mýt. Prostě dobrý.

No, ale tak povykládám vám to s tou uklízečkou. Prostě jsme byli ve třech nahoře pod stromem na obědě. A jdem dolů. A jdem po schodech a já vidím, že jsou úplně mokré (jakože teda "uklizené") a hrozně to tam zapáchá. Takový sladký smrad. Jako hniloba nebo parfém (vy teda už víte, co to bylo). A protože jsem dement, začal jsem hulákat, že je tam odpornej smrad. No shodli jsme se na tom a pan ředitel dodal, že ještě dneska sakra dojde kýblová bába. Jakože "uklidit" do kanclu.

No a jdem po těch schodech dolů a dolů a slyšíme, že na odpočívadle posledních schodů je paní uklízečka. Tak se všichni zastavíme a jsme za tím rohem schovaní jak myšky, protože furt můžeme doufat, že nás neslyšela. A paní uklízečka na nás volá, že můžem klidně jít. Tak se na sebe podíváme a jdeme. Paní uklízečka říká, že ten smrad nedělá ona. Tak jí říkám, že to samozřejmě netvrdím, jenom tam prostě smrad je. Tehdy jsem ještě nevěděl, že je to její parfém a myslel jsem to upřímně, prostě to nebylo nijak mířeno proti ní. To mi totiž došlo až poté, co vlezla k nám do kanclu. No prošli jsme na patro, zavřeli dveře a já říkám, že jsem nemusel o tom smradu tak řvát. A pan ředitel řiká, že copak smrad. Ale ta kýblová bába!

1 komentář:

  1. NENE :'DD To je boží story! A já dárek pro tebe nesním, abys věděl! :P

    OdpovědětVymazat