28. prosince 2017

Každodenní fotokrám podruhé #365

Konečně jsme šly i do Laskavárny.
Dneska (teď) jsem s hrůzou zjistil, že je dneska poslední ten této 365ky. To je fakt špaténka, protože jsem si tak nějak zvykl jenom volně psát nějaké krávoviny, co mě aktuálně napadaly a zcela jsem opustil nějaký chytrý koncept. Vlastně jsem dost myslel na to, že to jako zabalím. Ale pak jsem si zase řekl, že by si moje maminka musela každý večer myslet, že jsem mrtvý. A taky je ona a pár dalších lidí zvyklých moje trampoty číst. No a taky by mi to asi chybělo. Tak zkusím něco vymyslet.

No dneska jsem byl teda na tom úřadě pro ten průkaz, abych mohl volit prezidenty. Jsem vlezl do těch dveří, co jsem tam byl minule a předminule (tedy až po vyzvání, páč jsem samože klepal) a řekl jsem, co chci. Paní, co tam byla, se na mě obořila, proč jsem si s tím nešel normálně k okýnku. Tak jsem jí řekl, že mě minule poslali sem a včera mi tady nějaká paní řekla, ať zase přijdu sem. Aha. Tak jo, tak ona to teda taky může udělat, no.

Tak jestli to chci jenom na jedno kolo nebo na obě. Na obě. Tak jsem vyplnil tu žádost. Ta paní úřednice pak na stroji vyplnila ty volební papíry. Pak mi je dala a já jsem poděkoval a odešel. A ona pak za mnou vyběhla na chodbu (už jsem byl skoro pryč), že mi zapomněla dát podepsat papír, že jsem si to jako převzal. Tak jsem se tam zase vrátil. Abych měl svoje průkazy, musel jsem tedy do toho kanclíku vkročit celkem třikráte. Ale mám je.

Taky jsem si koupil barvu na háro (teda vlastně ji asi koupila maminka), takže půjdu snad po Novém roce do práce celý krásný (protože mám i superní lak na nehty, který voní jako něco sladkého a lesk na rty). A tak vůbec.

Cestou jsme se ještě stavily v lékárně. Chtěl jsem Mastodynon, protože jsem si ho domů nevzal dost. Tak jsme vlezli do lékárny. Byl tam nějaký pan lékárník. Tak mu říkám, že bych chtěl Mastodynon. A on hned a bez zaváhání řekl, že to nemají. Tak jsem poděkoval, otočily jsme se a odcházíme. A on za náma najednou volá, že tam vlastně jeden má. Tak jsem ho koupil. Ten Mastodynon.

Super mi na to, že vůbec nezaváhal a věděl, co to Mastodynon je! A že to nemá. No jako úplně se teda netrefil, ale nakonec to dobře dopadlo.

Kafe v Laskavárně bylo docela i pitelné a v posilce jsem potkal Iris. Naštěstí až na schodech, když jsem odcházel, takže taky dobrý.

Žádné komentáře:

Okomentovat