27. března 2011

Jak do Prahy na Drrrrupal

Tak. Došel jsem na to, že tento post píšu v neděli a to všechno, o čem tu budu rozkládat, se odehrálo ve středu. Takže jsem něco málo už pozapomněl nebo si to v představách poromantyčtěl. A stejně to celé přepíšu ze svého pohledu, takže neočekávejte nic jako relevantní informace. Tak.

Úvod:
Jednoho dne mi napsal Evíšek, že je Drrrrupal konference a že jako pojedeme, protože Martin říkal/psal/postoval. A tak jsem řekl, že jako jo, že vozík ++ [vozík plusplus]. Já vím o Drrrrupalu celkem velké kulové. Jen takové ty základní cany, ale tak proč bych se nemohl dozvědět něco nového a zajímavého? A nějak jsme do toho přinamočili i Rionku. A pak se přinamočil i Mamuf. A tím to celé začalo.

A teď už jak na věc!
Prvně musíte nějakým stylem přijít na to, že uděláte modré muffiny, protože Drrrrupal je modrý. A tak popadnete Nexíka a naklohníte je. Když muffinů není až zas tak moc, doděláte bochánky, zvané také wrrrruchánky. Jak se taková věc dělá, bude předmětem jiného (budoucího) postu.

Pak důmyslně namyslíte oděv vhodný konference (a takový, který má každý ve skříni) - tedy zelená sukeň a triko s tučňákem (kdo to ve skříni nemá, tak si to prostě vypůjčí). A pak jdete spát a druhý den směle vyrazíte na oběd do restaurace, co se jmenuje skoro jako Mamuf, jen místo "f" je jiné písmeno. A když to rozluštíte, tak je to takový ten chlupatý mumatý slon z minulých dob. A pozor, návštěva restaurace musí probíhat takto:
"Máte Kofolu?"
"NÉÉÉ"
"Uděláte nám salát Mamut?"
"NÉÉÉ"
"Můžeme zaplatit?"
"NÉÉÉ"
... tak musíte 40 minut čekat, nikdo si vás nesmí všimnout a pak se zvedněte a jděte raděj zaplatit na bar.Při zakoupení hromadé frousací jídzenky vláčkem se nepodívejte na datum na ní natištěné a nechte se vylekat velmi laškovacím chlapem s cvakacími kleštěmi, že jste si koupily lístek s blbým datem. Během jízdy vlakem hodně zpívejte, smějte se a vůbec dávejte průchod všemu, co ve vás kdy vyrostlo. Pouze si dávejte pozor, abyste vycházeli z kupé tou stranou, kde je méně lidí a ostud byl tedy o něco menší.Potkejte se Martinem a Adamem a jděte dělat ostudu společně. Kupte si lístky na metro a šalinky (kterým se ale v Prahe říká nějak jinak) a jděte na Petřín, kde musíte někomu ukrást mikinu. Tam potkávejte divné lampy, zajímavé věci a naučte se pár vět v cizích jazycích, jako třeba velmi románc větu "Vule vů fér lamůr avek muá?" nebo slovo"kušé".Poté se pokuste ulovit nějaké jídlo, které pak konzumujete na konferenci, kvůli které jste vlastně dojeli. V první části dávejte pozor a ve druhé se vzdalte dozadu a snažte se ukrást nebo laškovně schovat Martinovi telefon. Po skončení konferenc raděj mlčte, abyste nedal najevo, že už se zase bojíte lidí. Lepte se na ty, kteří přijeli s vámi nebo pokecejte se známými. Síťování se nekoná. Pak se vysypte z místa konání a dojděte jen k první zastávce, protože vám dojde mana. Tam stůjte a čekejte, než dojede policejní auto, z kterého vykoukne pan policajt a zeptá se, jestli jste to vy, kdo ohlašoval střelbu. Řekněte popravdě, že to teda ne a začněte se bát. Sledujte, jak policisté s baterkami ohledávají chodník. Pokud jste Jesisem, buďte si jisti tím, že jste to vy, kdo na té nábojnici stojí a o ničem neví. Po odhalení této skutečnosti skočte do šaliny a ujeďte.Pak se se všemi rozlučte a nahopsněte do vlaku. Dávejte si pozor, aby to byl ten správný. Hodně o tom pochybujte, abyste se mohli celou dobu bát. Během jízdy se zase hodně smějte a dělejte kraviny, dokud neusnete. Pak se probuďte v Pardubicách a sledujte, jak je váš vagon odstaven na kolej podivnou, samotnou.  Bojte se ještě víc a přestaňte se smát, jelikož se jedná o vážnou věc! Kolem tma a vy jste samotné v odstaveném vagonu. Bojte se ještě nějakou dobu, než je váš vagon opět přicucnut k celé sestavě a pak už v pohodě dofrousejte zpět do Brna.Během cesty si pište hlášky. Výlet se vám natolik líbil, že budete vymetat všechny možné Drrrrupal konference v okolí i neokolí.

Autorem všech fotek je Rionka a usmlouval jsem to s ní tak, že když si sem ty fotky dám, tak na ni jako odkážu. Všechny foteny jsou tady a tady.

4 komentáře:

  1. omg omg, úžasně úžasné. mlátím se smíchy, je to nejlepší.

    OdpovědětVymazat
  2. Krásné! A neopakovatelné! :-) Což nám jistě nebrání v tom udělat podobnou vylomenou věc znovu :-).

    OdpovědětVymazat
  3. Skvěle popsáno. Kdybych měl manu, tak se smíchy válím pod stolem :-).

    OdpovědětVymazat